Presidenti amerikan Barack Obama dhe Zonja e Parë Michelle Obama duken një cift i përsosur dhe nuk humbasin kurrë kohë për ta treguar lumturinë e tyre. Por kush mund të kenë qënë historitë e Obamës përpara se të njihte Michelle?

Në foton e parë është Genevieve Cook, e cila u takua me Obamën në New York, në Krishtlindjen e 1983.

Por pasi kaluam një kohë të shkurtër bashkë, thotë Gineviev, kuptova se Obama ishte në kërkim të dickaje ndryshe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here