David Beckham, edhe kur humb duelin, di të jetë i këndshëm me fansat e tij.Një ditë më parë, pas një disfate nga ekipi, Real Sant Lake, David deshi të tregohej i këndshëm me një fanse duke mos hezituar ta zhvesh fanellën e tij për t’ia dhuruar asaj.

Nga entuziazmi, fansja nuk mundi ti rezistoi fizikut të përsosur të David dhe u afrua ta përqafonte duke e mbërthyer të tërin.Ndërkaq, për ata që mbetën duarthatë,ai u kujdes që së paku tu mundësonte ta sodisnin trupin e tij të tonifikuar dhe mjaftë seksi.

Pamje të tilla fansat kanë mundur të shohin edhe gjatë kësaj jave ne Angli deri sa ai po realizonte një sesion fotografish për markën e njohur H&M.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here