Këngëtari i mirënjohur, Ilir Shaqiri, ka kohë që nuk është aktiv në industrinë e muzikës.

Adhuruesit e muzikës së tij, mund të ç’mallen vetëm me këngët e vjetra, pasiqë vitet e fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Korabi, i cili njihet edhe si djali i tij, ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur për babain e tij, duke treguar kështu se a e ka lënë muzikën.

Ku është Ilir Shaqiri, me çka po merret, pse nuk po e shohim me projekte muzikore, dhe kur do të rikthehet, përgjigjet e këtyre pyetjeve i gjeni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here