Imogen Thomas ka publikuar disa fotografi ku ajo “ka humbur kontrollin” ndaj trupit të saj, pasiqë është shtatëzënë.

E konsideruar si një ndër vajzat më seksi në botë, ajo ka thënë se e urrenë celulitin që i është formuar në trup dhe ka pranuar se ka humbur plotësisht kontrollin ndaj trupit.

“Gjithmonë jam frikësuar ndaj kësaj që më ndodhi. Më ndodhi ta humbë kontrollin ndaj trupit tim. Po ha shumë çdo ditë, po konsumoj gjëra të ëmbla. Edhe i dashuri im e ka vërejtur këtë dhe e di se nuk I pëlqen kjo”, ka deklaruar Thomas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here