Coco nuk e ka pasur asnjëherë për turp që të tregojë format e saj. Dhe modelja e njohur natyrisht nuk mund të kufizohej këtë fundjavë, ndërsa ishte në Las Vegas.

Të pranishmit në pishinë i kanë sytë tek ajo, ndërsa ekspozon gjoksin dhe vithet, që mezi rrinë në atë kostum plazhi aq të ngushtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here