E ëmbla Penelope CruzTre javë më parë ajo humbi babain në mënyrë tragjike.

Megjithatë jeta vazhdon dhe të martën Penelope Cruz ishte në galanë për 60-vjetorin e Lancome.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here