adelina tahiriKëngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, ka përgënjeshtruar edhe një herë thashethemet nëpër media se ajo është në lidhje me partnerin e saj nga spektakli i vallëzimit “Dancing with the Stars Macedonia”, Vanco Angeleski.

Gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Fehi’s Show”, ajo ka thënë se balerini maqedonas është një homoseksual i deklaruar dhe se nuk ka nevojë të flitet më shumë për këtë gjë.

Për më shumë, Adelina ka thënë se dëshiron që burri i saj të jetë shqiptar dhe mysliman.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here