Aktori i njohur Ilir Prapashtica i cili famën më të madhe e fitoi falë rolit të Longarit në serialin “Familja Moderne”, për ju që nuk e keni ditur, ai është i martuar dhe ka fëmijë.

Aktori është i martuar me vajzën e politikanit të njohur Nexhat Dacit, shkruan arbresh.info

Ndryshe përpos serialit “Familja Moderne”, Iliri ka marrë pjesë edhe në shumë projekte filmike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here