Emri i aktores së njohur, Angelina Jolie, së fundmi është lakuar shumë në media.

Ndarja e saj me Brad Pitt dhe problemet me të cilat ata janë përballur kanë qenë titujt që më së shumti kanë qëndruar nëpër ballinat e revistave të njohura amerikane, shkruan Lajmi.net.

Ani pse Angelina njihet si një femër tepër e fortë, së fundmi nuk kemi lajme të mira për të.

Sipas gazetës amerikane “National enquirer” aktorja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe tani ka rënë në vetëm 35 kilogramë.

Fotografia e cila po qarkullon në media i ka tronditur fansat e saj dhe ka pasur të atillë që kanë thënë se kjo është montazh.

Thuhet se Jolie është shtrirë në spital.9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here