E dashura e Valdrin Sahitit mahnit me trupin seksi Vladrin Sahiti është dizenjatori më me emër në vendin tonë, ai ka një stil shumë të veçantë i cili shpesh herë interpretohet jo edhe aq mirë.

Sahiti kohëve të fundit ka qene pjesë e medieve ku flitej mjaft shumë për privatësinë e tij, ai tani ka vendosur që tua mbyllë gojën të gjithëve, shkruan GazetaBlic.

Dorë për dore me një femër super seksi, shfaqet Valdrini!

Pa dyshim se duken një çift shumë i mirë, ndërsa emri dhe më shumë informata se kush është ajo që mbanë dorën e Valdrinit nuk dihet, e vetmja që shohim është se çifti përshtaten mjaft shumë./GazetaBlic/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here