Pak kohë më parë, reperi i mirenjohur Noizy ndodhej në Prishtinë për të mbajtur një koncert me anëtarët e grupit OTR.

Noizy ka shumë fanse femra kudo, sidomos ato adoleshente që bien koke e kembe brenda me të.Kështu ka ndodhur pikerisht para disa ditesh, kur një vajzë nga Prishtina ka postuar në profilin e saj në Facebook disa foto intime me Noizyn, në një album të titulluar “Me zemrën time”.

Nga komentet lihej të kuptohej se kjo vajzë që shihni në foto është e dashura aktuale e Noizit, i cili gjatë gjithë këtyre viteve të karrierës së tij si reper është komentuar vazhdimisht për marrëdhëniet e tij me femra.

Por edhe kësaj here mbetet vetëm në dëshirën e vajzës që ta bëjë publike lidhjen me këngëtarin, pasi brenda pak minutave fotot janë zhdukur nga profili, njoftojnë mediat shqiptare.

Edhepse Noizy u këndon shumë femrave, asnjëherë nuk ka pohuar se ka rënë në dashuri me ndonjë femër, për të cilën mund të flasë hapur.

Nuk dihet shumë për këtë lidhje të re, me një vajzë që duket se s’i ka mbushur 20 vitet, gjithsesi do të shohim në daljet e tij të mëvonshme nëse do të shoqërohet me të, apo ka qenë thjesht një flirt.”

Noizy është bërë baba shumë i ri, në Londër, pas një lidhjeje me një vajzë më të madhe në moshë, dhe është baba i vajzës me emrin Leandra.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here