E dashura e Jim Carrey bën vetëvrasjeE dashura 28 vjeçare e aktorit Jim Carrey ka mbytur veten.TMZ ka mësuar nga policia se ata ata kanë marrë një thirrje nga Los Angeles të hënën në mbrëmje dhe ata menjëherë kanë shkuar në atë shtëpi dhe kanë gjetur trupin e Cathorina White.

White ka lënë një letër ku ka treguaj se do të vrajë veten dhe aty përmendet edhe Carrey dhe se ata janë ndarë më 24 shtator, transmeton lajmi.net.
Ajo gjithashtu po me këtë datë ka shkruar në Twitter: “Unë po dal nga Twitteri, shpresoj se kam ‘ndriçuar’ për më të afërmit dhe më të dashurit e mi.”

Përfaqësuesit e policisë kanë thënë se ata besojnë që ajo ka vdekur nga mbidoza me drogë dhe se dy miq të saj e kanë gjetur mbrëmjen e kaluar kur kanë shkuar për ta parë at.

53 vjeçari Jim Carrey dhe White 24 vjeçe kanë takuar në vitin 2013, kanë qenë në lidhje për disa muaj e më pas janë ndarë, për t’u ribashkuar në maj./Lajmi.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here