Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë ndër çiftet më të komentuara të momentit.

Lidhja e tyre u bë publike nga mediat e më pas ata vendosën që të dalin hapur e ta tregojnë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Së fundmi çifti po kalojnë pushimet luksoze në Greqi dhe nga atje me ndjekësit po ndajnë foto të cilat po i shpërndajnë në rrjete sociale.

Arbenita edhe kësaj radhe vjen seksi në pozë nga banjo e hotelit të cilën e ka publikuar në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here