Princi Harry në një histori dashurie me modelen Florence Brudenell-Bruce, ish e dashura e pilotit të Formula 1, Jenson Button.

Me këtë lajm i jepet fund thashethemeve për një histori dashurie të tij me Pipa Middleton, motrën e Kate Middleton, bashkëshortes të princit William.

Që prej dasmës mbretërore thuhej se Pipa dhe Harry frekuentoheshin shumë dhe se midis tyre kishte lindur një histor. dashurie. Harry dhe modelja britaniko franceze, thuhet nga një burim mbretëror se shihen prej vitesh. Lajmi është bërë i ditur nga “The sun” . Florence., 25 vjece është e bija e një tregtari verërash Andrew, dhe e bashkëshortes së tij franceze Sophie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here