noraNganjëherë këngëtarët e lëshojnë gojën dhe thonë çka nuk kanë menduar se do të mund të thoshin publikishtSi me pahirë, Nora Istrefi ka treguar se çka bënë pas mardhënies seksuale me të shoqin.

“E këqyri çiken a është mirë”, ka thënë këngëtarja e shumë hiteve.

Nora, po i reziston mrekullueshëm kohës dhe po mbetet ndër më aktivet e të pëlqyerat, shkruan “Kosovarja”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here