Teuta Krasniqi ka postuar një fotografi ku shihet shumë e afërt me bashkëshortin e saj.

Aktorja Teuta Krasniqi ka ndarë me ndjekësit një imazh me bashkëshortin në ‘Instastory‘.

Teuta shumë herë ka treguar se është e dashuruar dhe njëkohësisht shumë e lumtur me martesën e saj.

E këtë e dëshmon pothuajse çdoherë.

Së fundi, ka ndarë një foto me Adonisin ku shihen shumë të dashuruar.

‘T’du Adonis Morina’, ka shkruar ajo në foto. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here