Seldi konfirmon lidhjen me këtë postim?

Prej pak kohësh qarkullojnë fjalë  për një marrdhënie më shumë se shoqërore mes Seldi Qalliut dhe Keisi Mejdinit.

E tani që lajmi për një projekt të përbashkët muzikor mes tyre është konfirmuar, Seldi po na jep indicie që edhe pretendimi për një histori mes tyre mund të jetë i vërtetë.

Të paktën kështu mendojmë pasi ai ka postuar në story-n e tij të Instagramit këtë video të Keisit duke u bërë nuse, me mbishkrim “Vajza ime e bukur”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here