Këngëtarja e bukur dhe seksi Samanta Karavella, para pak ditësh lansoi projektin e saj më të ri “Si ai” , transmeton orainfo.

Ajo konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të estradës sonë,por padyshim edhe këngët e saj janë hite.

Samanta është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Edhe sonte ajo ka postuar një fotografi ku duket mjaftë elegante dhe e bukur.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here