Modelja nga Prishtina, e njohur për paraqitjet e saj nëpër pasarelat e modës, Xheneta Maloku, ka publikuar një set të ri fotografish, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e publikut.

19 vjeçarja e cila ka arritur të tërheqë syrin e fotografëve më të njohur në vend me talentin e saj, ka publikuar foto të reja të cilat si duket e kanë përmbyllur verën për të.

Sharmi dhe elegenca e gërshetuar me linja të përkryera trupore janë vetëm sinonim të bukuroshes e cila kërkon të vazhdojë shkëlqimin e saj, aty ku dhe e ka vendin – para kamerave dhe pasarelave të modës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here