Jennifer Aniston ka qenë në faqet e para të revistave amerikane të kësaj jave, revista të cilat janë marrë me të ardhmen e marrëdhënies mes aktores së famshme dhe partnerit të saj të ri, Justin Theroux.

Duket se pas 6 vitesh me histori dashurie të përfunduara keq, Aniston ka gjetur shpirtin e saj binjak.

“Aniston dhe Teroux kanë në mendje martesën dhe ndërtimin e një familjeje së bashku. Të dy ndihen gati për ta hedhur këtë hap dhe të dy duan fëmijë sa më shpejt”, kanë thënë miqtë e afërt të çiftit për revistën ‘US Weekly’.

Mësohet se Jennifer Aniston po planifikon dasmën e saj në muajin nëntor, në Meksikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here