Sa e befasuar dhe njeherit e lumtur eshte Samanta kur takoi imazhin e vet ne shpinden e nje fansi, e printuar ne fanelle.

S’ka dyshim, kengetarja Samanta Karavella qe shpesh e radhitin ne listen e kengetareve me seksi ne shqipe, eshte e adhuruar dhe ajo nuk e fsheh kenaqesine per kete fakt, duke buzeqeshur vesh me vesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here