“Me femra, meshkuj apo dhe vetëm, për mua s’ka shumë rëndësi. E rëndësishme është që të kem raporte seksuale sa më të shpeshta”.

Kështu rrëfen aktorja amerikane Cameron Diaz në një intervistë pa dorashka për revistën Max me titullin “E dua seksin”.
Aktorja kaliforniane pranon se ka fjetur disa herë me femra të tjera, megjithëse mohon të quhet lesbike.

“Me femra? Më ka ndodhur. Nuk jam lesbike, por as e kundërta s’jam. Nëse do të mund të zgjidhja tre femra të famshme për të patur marrëdhënie seksuale ato do të ishin të bukura dhe inteligjente, si Heidi Klum, Katie Holmes apo Julianne Moore”, thotë Diaz.

“Gjithnjë e kam pohuar dhe pranuar, shton aktorja hollivudiane, seksi të bën mirë për shëndetin, moralin dhe në momente të vështira të ndihmon e të mban larg drogës dhe alkoolit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here