Kush mendon se njerezit e famshem jane perfekte fizikisht, gabon! Kete e vertetojne disa foto te Cameron Diaz ne Malibu, ku kembet e biondes tregojne qarte se ajo ka probleme serioze me fizikun.

Gjate xhirimeve te filmit “Genjeshtra te pafajshme”, 40- vjecarja shfaqet me pantallona te shkurtra ku duket qarte celuliti ne kembet e saj.

Nderkohe, persa i perket jetes private, Diaz vazhdon historine e dashurise me lojtarin e bejsbollit, Alex Rodriguez.

Ne intervistat e ndryshme, Diaz ka deklaruar se e mban trupin ne forme duke zhvilluar ekskursione, serf dhe snowboard, por mesa duket, ajo i ka lene pas dore sportet ne natyre per shkak te perkushtimit ne fushen profesionale./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here