“Dy dashuritë” e ErmalitPër shkak të përkushtimit ndaj bashkëshortes Amarda Toska dhe djalit të tyre Joel, Ermal Mamaqi cilësohet si një familjar model.

Fundjavën e lënë pas ai e ka kaluar me ta, ku janë argëtuar dhe kanë shijuar rrezet e diellit.

Në rrjetet sociale ai ka publikuar një fotografi teksa Ami mban në duar djalin Joel, në mes të luleve duke i cilësuar “Dy dashuri”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here