Revista amerikane “MAXIM” ka publikuar listën e 100 femrave më seksi në Amerikë, ku aktorja me origjinë shqiptare renditet në një vend tepër të favorshëm në vendin e 26- të duke lënë pas aktoren Hillary Duff, e cila gjendet në pozitën 27, aktoren e mirënjohur Angelina Jolie e cila ndodhet në vendin e 38- të.
Dhe po ashtu edhe Jessica Alba që në këtë listë bukuroshesh ka zënë vendin e 34- ët.
Në këtë listë janë pozicionuar edhe këngëtarja Rihana e cila është në vendin e 6- të dhe tri vendet më të nxehta janë: Në vend të parë është Katy Perry, në vendit e dytë Brooklyn Decker dhe në vendin e tretë Zoe Saldana. Pavarësisht se nuk ka qenë e pozicionuar asnjëherë në vend të parë, Eliza nuk i ka munguar asnjëherë kësaj liste.
Kohëve të fundit flitet se aktorja është përzgjedhur për të interpretuar në serinë e ardhshme të filmit shumë të njohur amerikan “Ghost busters 3“, përkrah Sigourney Ëeaver, Ana Faris, Bill Murray, Dan Aykroyd etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here