Ditët me diell siç duket e mundojnë dhe ka nevojë për relaksim.

Kylie Jenner ka zbuluar se dush ka edhe në oborr, të cilin e ‘viziton’ shpesh.

Ajo në Instagram ka hedhur disa foto ku shihet se vetëm me të brendshme po freskohej.

Në pah, Kylie vuri trupin e saj dhe dukej bombastike, sidomos në të pasme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here