Yllka dhe VedatiKëngëtarja e cila ka bërë një pauzë në realizimin e projekteve muzikore, rikthehet me diçka të re.
Pas afro gjashtë muajsh nga urimi muzikor për 100 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë nëpërmjet këngës me titull “Vendi im”, Yllka Kuqi, do të publikojë duetin me Vedat Ademin.

Dyshja kanë realizuar një këngë, me muzikë nga Kledi Bahiti, ndërsa po punohet në realizimin e videoklipt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here