DuffyYlli i Pop-it Duffy po ndjek hapat e Charlote Church duke u takuar me lojtarin e ragbit të ‘British Lions’. Të gjithë thonë se Mike Phillips dhe Duffy po mundohen të zëvendësojnë qiftin e artë të Wales Charlote dhe Gavin Henson.

Mike është ndarë nga e dashura e tij javën e kaluar, dhe padyshim se do ta ketë rrugën hapur deri në zemrën e Duffy-t. Një burim tha: “Mike dhe Duffy u takuan për të dytën herë këtë javë dhe si duket tani janë më të afërt. Mike e mori numrin e saj nga agjenti i tij dhe nuk hezitoi t’i shkruante. Janë sikur Gavin dhe Charlotte, ai dëshiron të rris profilin e tij përderisa e bën për vete Duffy-n. Posa ajo pranoi për t’u takuar me të, ai “shqelmoi” të dashurën e tij Claire. Ai nuk e fsheh se dëshiron të jetë si çifti i artë i dikurshëm. Një kohë ai ia kishte vënë syrin këngëtares së operas Katherine Jenkins, por ajo nuk ishte e interesuar.

Duffy, emri i vërtetë Aimee, është ndarë më të dashurin e saj Jonny Green, i cili ishte pjesë e grupit të saj. Aktualisht ajo është shumë e zënë në realizimin e disa këngëve të reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here