Hilary Duff ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, natën e së martës Quhet Luca dhe si nëna edhe fëmija janë shumë mirë.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur që gëzimin e tyre ta ndajnë me fastat dhe adhuruesit në Twitter, ku kanë shkruar” Të martën në mbrëmjë në u bëmë prindër të një djali të mrekullueshëm e të shëndetshëm.

Jemi shumë të lumtur dhe ndihemi prindërit më me fat në botë”.
Publikuar më 23/03/12

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here