Nora Istrefi, ka paralajmëruar se së shpejti do ta lansojë një këngë të re, që do të jetë sipas saj një bashkëpunim hit, emrin e partnerit të të cilit duet ajo nuk ka dashur ta zbulojë, megjithëse Telegrafi tashmë e din kush është ai.

Lajmin e bëri të ditur vet këngëtarja me anë të profilit të saj në Twitter, ku pos këngës, ajo zbuloi se ka bërë një tatuazh të ri, fotot e të cilit nuk i postoi. Nora tha se emri do të mbetet i fshehtë, por Telegrafi ka mësuar se MC Kresha do ta shoqërojë seksi këngëtaren kosovare në këngën e re e cila do punohet nga Zzap dhe Chris.

“Së shpejti hit i ri! Bëhuni gati sepse këtë herë po vij furishëm. Është duet, mirëpo sekret. Ju dua, Nora”, shkroi në Twitter bukursohja.

Së fundmi Nora kishte lansuar këngën “E Di” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun tani është shndërruar në një hit./telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here