“Sot dua të pi, të pi, më mungon tani ai…etj”, janë këto disa nga fjalët e këngës shumë ritmike, deri tani më e vlerësuara nga festivali i sapunisur, “Kënga Magjike 2012”.

Këngë kjo e kënduar nga bukuroshja Zajmina Vasjari, me titull “Do pi”.

Ndërsa, nga ana tjetër, një kantautor është duke i konkurruar me pëlqime kokë më kokë, e ky është Stine, me këngën e tij, me titull “Ti je engjëll”, në bashkëpunim me GB MC dhe Rudi Cat.

Si duket, megjithëse është herët për të folur për edicionin e sivjetshëm të festivalit të Ardit Gjebresë, po shihet që Stine po e konkurron fort Zajminën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here