Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, si duket ka vendos që në këtë fushatë parazgjedhore të vije me një stil shumë më ndryshe se ç’jemi mësuar ta shohim

Përndryshe gjatë gjithë paraqitjeve të saja, Duda është komentuar për stilin unik që e ka.

Ajo vishet bukur dhe me shije, ka dhe një pamje të bukur e cila çdoherë komentohet pozitivisht.

Edhe në paraqitjet e fundit të saj, e shohim një Dudë me një grim dhe frizurë krejt ndryshe, kështu nuk e keni parë kurrë.

Ne iu ftojmë ta shihni stilin e saj të ri, stil ky i cili duket se është imazhi i saj i ri apo ndoshta kështu do të duket vetëm gjatë fushatës parazgjedhore./Kosovarja/ 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here