killaD.u.d.a dhe Capital T kanë bashkuar forcat për të sjellë duetin që mban titullin “KILLA”.

Videoklipi është i xhiruar në stilin vestern dhe dy reperët vijnë mjaft interesantë në këtë projekt.

Egzon Surkishi e ka bërë muzikën, me produksion të Mixeyt. Teksti është shkruar nga dy reperët.

Kënga tingëllon si një manifest kundër një pjese të hip-hop artistëve të skenës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here