Duda Balje me mbulesë Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat shfaqet e mbuluar me shami.

Ajo ka treguar se është mbuluar për shkak të Mevludit dhe e ka falënderuar Zotin që i ka dhënë fuqinë dhe këndelljen drejt përfundimit të doktoraturës.

Nuk ka dyshim se Duda duket shumë mirë edhe me mbulesë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here