enca haxhiaKëngëtarja e re dhe mjaft simpatike Enca Haxhia është rikthyer dhe këtë rradhë duke bërë boom me baladën e saj mjaft të pëlqyer ”Dua të jesh ti”.

Enca këtë rradhë ka punuar me produksionin ”Threedots” të cilët kanë bërë që Enca të shkëlqejë këtë rradhë në festivalin modern ”Top Fest” ku mer pjesë për herë të parë.

Ky projekt nuk është i pari për Encën këtë kohë pasi ajo është duke punuar fort për të sjellë tek artëdashësit e saj edhe këngë të tjera por duke mos e anashkaluar angazhimin e saj në këtë festival i cili promovon artistët e rinjë.

Ndërkohë që presim edhe projektet e reja të Encës, mjafton që të rrotulloni edhe performancën e saj të fundit në prezantimin e këngëve në Top Fest…

Burimi: Vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here