Enca Haxhia ka dhënë një njoftim për fansat, me të cilin befasoi të gjithë.

Këngëtarja Enca ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me të cilën tregoi se ka vendosur që titullin e baladës së re ta vendosin fansat.

“Dua qe fansat te vendosin titullin e balades se re”, ka shkruar ajo, duke lënë opsionin e hapur për titujt që do t’ia propozojnë fansat.

Me këtë gjë, këngëtarja ka bërë të ditur se ka finalizuar projektin e radhës dhe se do të jetë baladë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/dua-qe-enca-ka-nje-kerkese-per-fansat-617606/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here