Dua Lipa ka treguar diçka q[ë i ka ndodhur në pushime.

Dua Lipa dhe Isaac Carew këto ditë po shijojnë në maksimum pushimet, por atyre u ndodhi diçka e papritur, shkruan lajmi.net.

I dashuri i këngëtares ka humbur telefonin, andaj ata janë detyruar të shfrytëzojnë një llogari të përbashkët në Instagram.

“Isaac e humbi telefonin në oqean. Kështu që kjo është zyrtarisht llogaria jonë e përbashkët deri në lajmin e radhës”, ka shkruar Dua.

Për ndryshe, çifti dukeshin shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit derisa po bënin plazh. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/dua-ne-pushime-me-te-dashurin-ne-bahamas-611108/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here