Brenda këtij viti ajo ka publikuar dy bashkëpunime, “No Lie” me Sean Paul dhe “Scared To Be Lonely” me Martin Garrix, por Dua Lipa është gati të publikojë bashkëpunimin e radhës.

Dua në profilin e saj në Facebook ka treguar se më 24 prill do të publikoj projektij e saj më të ri.

“Lost In Your Light” do të titullohet kënga me e re e artistes, e cila kësaj radhe ka vendosur të vijë në një bashkëpunim me Miguel./Gazeta Express/13

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here