Këngëtarja nga Kosova me famë botërore Dua Lipa po shijon në maksimum suksesin e këngës së saj më të re të cilën e ka publikuar me videoklip “New Rules”.

Kënga ka ritme dhe klip veror ndërkohë që ende pa mbushur një javë nga publikimi ajo ka marrë më shumë se 10 milionë klikime në kanalin zyrtar në You Tube, shkruan arbresh.info.

Dua duket se është tejet e lumtur me këtë fakt duke postuar kështu në Instagram një foto ku shihet e zhveshur në pjesën e poshtme të trupit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here