lipaDua Lipa ka publikuar klipin e ri.Në fakt, bëhet fjalë për videon e re të këngës “Be The One”.

Në pamjet e publikuar të Duas bie në sy prania e aktorit të famshëm amerikan, Ansel Elgort, i cili ka luajtur në filmat Carrie, Divergent, The Fault in Our Stars Augustus Waters dhe Men, Women & Children.

Ndryshe, ky është videoklipi i dytë i kësaj këngë, ku i pari ka marrë mbi 87 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here