Dua Lipa së shpejti me projekt të riKëngëtarja e re që ka nisur të “pushtojë” botën, Dua Lipa, ka paralajmëruar këngën e saj të re.Pas hiteve “New Love” dhe “Be The One”, Lipa përmes një fotografie të postuar në rrjetet sociale ka njoftuar se shumë shpejt mund të vijë me këngë të re.

Ajo ka postuar një foto në të cilën shihet duke kënduar teksa ka shkruar: “Kjo mund të vijë shumë shpejt”.

Dua së fundmi ishte përzgjedhur në mesin 15 këngëtarëve më premtues të vitit nga BBC.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here