Dua Lipa pushime ekzotike në MeksikëVetëm një ditë më parë ajo lançoi në Youtube në projektin e saj më të ri “Blow your Mind”.Duket se kënga e re e e Dua Lipës është pëlqyer shumë pasi janë rreth 500 mijë klikime në vetëm një ditë.

Pas këtij ‘suksesi’ Dua dhe i dashuri i saj i kanë dhuruar vetes pushime ekzotike në Cabo San Lucas, Meksikë.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar në rrjetet sociale momente të shkëputura nga pushimet.

Çifti duket se po i shijojnë në maksimum këto pushime dhe duken shumë të dashurar me njëri tjetrin.

Dua Lipa pushime ekzotike në Meksikë

Ndërkohë Dua Lipa duket shumë seksi me bikini.

Këtë e koanë konfirmuar edhe mijëra pëlqime dhe komente pozitive për linjat e saj perfekte.

Dua Lipa pushime ekzotike në Meksikë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here