Dua Lipa publikon videoklipin e ri ‘Last DanceKëngëtarja nga Prishtina Dua Lipa ka publikuar videoklipin e këngës së saj më të re ‘Last Dance’.

Ajo i ka bërë video këngës më të re, “Last Dance”, i cili sapo është dhënë si premierë në “Popjustice”, shkruan lajmi.net.Aty shihet Dua si një princeshë në pyje duke vrapuar e vallëzuar, në rroba plot dritë e plot ngjyra.

Madje në një moment ajo bën me duar edhe shqiponjën, ndërsa më herët ka treguar se kënga është shkruar në momente kur ka qëndruar në Amerikë dhe i ka munguar shumë familja dhe Kosova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here