Dua Lipa publikon klipin e ri “Be the one”Dua Lipa, e cila po cilësohet si pasuesja e Rita Orës, ka publikuar projektin e saj më të ri.“Be the one” titullohet kënga më e re e shqiptares për tregun ndërkombëtar, transmeton Telegrafi.

Kënga do të jetë pjesë e albumit të Duas, cili do të publikohet vitin e ardhshëm, ndërsa videoklipi është xhiruar në disa lokacione në Britani.

Projekti i fundit i këngëtares “New Love” nuk ka shumë kohë që është publikuar dhe ka arritur një pëlqyeshmëri të madhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here