Dua Lipa përveç fotografive ka realizuar edhe një intervistë ku flet më shumë rreth stilit të saj dhe gjërat që i pëlqejnë më shumë në dukje.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, ka realizuar një fotosesion për Allure dhe gjithashtu ka folur rreth stilit të saj. Në këtë fotosesion Lipa dëshmon së stili dhe unikja e kompletojnë atë si artiste, duke e bërë kështu edhe më të veçantë.

Allure ka shkruar se Lipa ka një stil të ngjashëm me Kate Moss. Madje Lipa ka thënë se e pëlqen shumë stilin e viteve 90’.

“I love ’90s Kate Moss, Drew Barrymore, the fashion”, është shprehur Dua.

Ajo gjithashtu ka folur edhe rreth dukjes së saj, ku ka potencuar që i pëlqen të ketë fytyrë të pastër dhe flokë natyrale.1 2 3 4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here