Projekti titullohet “My Love” dhe pritet të jetë pjesë e albumit të ri Dua , shkruan KultPlus.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon të sjellë hite të reja.

Ajo tashmë është duke punuar në këngën e re e cila pritet të vijë shumë shpejt. Për këtë projekt të ardhshëm ajo është duke punuar me në studio me super producentin Major Lazer, teksa bashkëpunimi është me reperët Wale dhe Wizkid.Projekti titullohet “My Love” dhe pritet të jetë pjesë e albumit të ri Duas i cili pritet të dalë shumë shpejt.Përmes një postimi Dua Lipa është shprehur shumë e entuziazmuar për këngën e re.

Dua tash ka nisur turneun e saj evropian, ku mbrëmë kishte një super paraqitje në Milano në Fabrique Club. /KultPlus.com5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here