Dua Lipa ka shfaqur barkun e saj me një bluzë të shkurtër të kuqe dhe një palë xhinse, gjatë një nate jashtë me të dashurin, Anwar Hadid.

Ata e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në Instagram në fillim të këtij muaji.

Dhe Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid u shfaqën bashkë të enjten në mbrëmje.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here