Dua Lipa mahnitëse në ballinën e Tirade Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka qenë figura kryesore e revistës britanike Tirade.

Ylli i “Be The One” ka postuar dy foto të saj në Instagram të publikuara në këtë revistë.

“Me një bukuri mahnitëse si në modelim ashtu edhe në muzikë për të cilën tashmë po flitet. Pavarësia e tij shfaqet në muzikën e saj, pamja e saj dhe ekspresioni personal, një bukuri e re me fuqinë që të ngritët”, shkruan Tirade për Dua Lipa.

 Dua Lipa mahnitëse në ballinën e Tirade

 Dua Lipa mahnitëse në ballinën e Tirade

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here