Dua Lipa ekspozon të brendshmetKëngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka postuar në rrjetin e saj social SnapChatt një foto me të brëndshme.

Lipa shihet e shtrirë në një aeroplan duke udhëtuar për në New York dhe ekspozon të brendshmet të markës Calvin Klein.

Dua javën e kaluar mbajti një koncert në dy kryeqytetet, Prishtinë dhe Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here