Pas një vale koncertesh, këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka gjetur më në fund pak kohë për pushim.

Së fundmi, ajo bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew, janë nisur së bashku për në fshatin turistik Sant Josep de sa Talaia, në Ibiza të Spanjës.

Ka qenë Dua ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi, ku shfaqet pranë të dashurit në pushime.

Ajo duket mjaft atraktive në bikini, teksa vë në pah linjat e saj trupore.

Ndërkohë, përqafimet dhe buzëqeshja pranë Carew tregon se dyshja janë vërtet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta, duke iu uruar çiftit një pushim të këndshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here